top of page
MUDr. Zuzana Sonogová - čeľustný ortopéd v Poprade

Vítam Vás v našej ambulancii Esteam dent !

        Volám sa Zuzana Sonogová. Viac ako 15 rokov pracujem ako čeľustný ortopéd pre deti a dospelých. Jednou zo silných motivácií v mojej práci je pomáhať Vám prirodzene a bezstarostne sa usmievať. Anglický básnik Joseph Addison raz povedal: „Úsmev je pre ľudí to isté, ako slnečný svit pre kvetiny.“      

        Spoločne s mojim tímom chceme našu prácu a službu pre Vás stavať na troch dôležitých hodnotách.

        Prvou hodnotou je preukázaná úcta (z angl. Esteem) každému z Vás. Je pre nás dôležité, aby ste od prvého telefonátu, cez nepokojné sedenie v stomatologickom kresle, až po ukončenie liečby prežívali dôstojnosť a rešpekt, aký si každý človek zaslúži. 

       Každý pacient je pre nás nesmierne dôležitý a vážený. Práve preto je súčasťou našich hodnôt aj túžba pomôcť zvýšiť Vám Vaše sebavedomie – z angl. self-esteem. Budovanie tejto druhej hodnoty je cenným prínosom v prijímaní samého seba, ale aj schopnosti vnímať to, ako nás prijíma naše okolie.

        Tieto dve hodnoty však dokážeme naplno rozvinúť len v spolupráci s Vami. Preto Vás pozývame spoločne s nami vytvoriť jeden tím – z angl. team. Nedokážeme Vám efektívne pomáhať bez Vašej spolupráce.

         Pri zakladaní našej ambulancie a tvorení jej názvu sme použili prienik spomenutých anglických slov, aby nám aj Vám pripomínali hodnoty, ktoré chceme prinášať do Vašich životov počas Vašej ortodontickej liečby.

Tešíme sa na Vás!

artlogo-co-2.png
bottom of page